Resmi İhaleler
Resmi İhaleler (0312) 2270550   (0532) 5451829
  Site Menü  

 »    Ana Sayfa | Hakkımızda | FARKIMIZ | Hizmetlerimiz | Örnek İhale | İHALELER  RSS  | İhale Sonuçları | Arşivdeki İhaleler | İhale Takvimi | Mesaj Formu
  Abonelik  

 »    Abonelik Ücretleri | Sözleşme | Banka Havalesiyle Başvuru | Posta Çekiyle Başvuru | Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) | Kayıt Yenileme (7/24)

» Login
Kullanıcı Adı

Şifre

» İhale Ara
Kategori Seçiniz

İhale Usulü Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Başlangıç Tarih

Bitiş Tarih

Aranacak Kelime(ler)


Aranacağı Yer


» Son Eklenen İhaleler
Kategori Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Eklenme Zamanı


» Dosya No İle Ara
(Abonelerimiz İçindir)
Dosya No (Askıdakiler)
/

İrtibat Telefonu
90-312-2270550
Mobil Hat
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks Numarası
90-312-2270553
Sunucumuz SSL Sertifikalıdır.
Visa MasterCard
Sertifikayı Denetle

Türkiye Geneli Tüm Sektörel İhaleler   ( 7/24 Anlık Takip )
Abonemiz olarak 7/24 ihale yayınımızı anlık izleyebilir ve
hergün ücretsiz gönderdiğimiz ihale e-postamızdan faydalanabilirsiniz.


Abonelik için burayı tıklayarak Banka Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Posta Çeki Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Kredi Kartıyla abonelik hesabınızı kendiniz hemen açabilirsiniz.

Sayfa:   1    2    3    4    5    6    7    8    9    ( 10 )   11    12    13    14    15   
    Geri Git    Aşağı Git
» Makina İhale Duyuruları
Tüm Makina ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum makina sanayii mamülleri ve hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» El Aletleri İhale Duyuruları
Tüm El Aletleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum el aletleri, el işçiliği ürünleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Demir İhale Duyuruları
Tüm Demir ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum demir ürünleri ve demir malzemeler ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Çelik İhale Duyuruları
Tüm Çelik ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum çelik ürünler ve çelik malzemeler ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Metal Ürünleri İhale Duyuruları
Tüm Metal Ürünleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum demir çelik metal ürünleri ve metal malzemeler ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Maden İhale Duyuruları
Tüm Maden ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum maden ve madencilik işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Hurda İhale Duyuruları
Tüm Hurda ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum hurda malzemeler ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Tekstil İhale Duyuruları
Tüm Tekstil ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum tekstil ve tekstil ürünleri, deri ürünleri, ayakkabı, çanta, mefruşat, iş elbiseleri vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Giyim İhale Duyuruları
Tüm Giyim ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum giyim ürünleri, iş elbiseleri, çanta, ayakkabı vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Mefruşat İhale Duyuruları
Tüm Mefruşat ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum mefruşat ürünleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
    Geri Git    Yukarı Git
Sayfa:   1    2    3    4    5    6    7    8    9    ( 10 )   11    12    13    14    15   

Sektörlere Göre Tüm Türkiye İhale İlanları - Tüm Sektörel İhaleler
Sektörlere Göre Türkiye'deki Tüm İhaleleri Burada 7/24 Anlık İzleyebilirsiniz. İnceleyin, Tüm İhale Duyurularını Anında Öğrenin!23 Nisan 2018
Pazartesi
Müşteri Hizmetleri
0312-2270550
0532-5451829
» Sık Kullanılanlara Ekle
» Giriş Sayfası Yap
» 
Ana Sayfa  ~  Hakkımızda  ~  Hizmetlerimiz  ~  Gizlilik Politikası  ~  Mesaj Formu  ~  Örnek İhale  ~  Yapılacak İhaleler  ~  İhale Sonuçları  ~  Arşivdeki İhaleler  ~  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  ~  Abonelik Sözleşmesi  ~  Banka Havalesiyle Abonelik  ~  Posta Çekiyle Abonelik  ~  Kredi Kartıyla Abonelik  ~  Kayıt Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleler.Com®
Hacettepe Teknokent Safir Blokları E Blok K:2 N:201 Beytepe, Ankara, Türkiye
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 23.04.2018 23:34:15  Page generated: 0.014 seconds.