Resmi İhaleler
Resmi İhaleler (0312) 2270550   (0532) 5451829
  Site Menü  

 »    Ana Sayfa | Hakkımızda | FARKIMIZ | Hizmetlerimiz | Örnek İhale | İHALELER  RSS  | İhale Sonuçları | Arşivdeki İhaleler | İhale Takvimi | Mesaj Formu
  Abonelik  

 »    Abonelik Ücretleri | Sözleşme | Banka Havalesiyle Başvuru | Posta Çekiyle Başvuru | Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) | Kayıt Yenileme (7/24)

» Login
Kullanıcı Adı

Şifre

» İhale Ara
Kategori Seçiniz

İhale Usulü Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Başlangıç Tarih

Bitiş Tarih

Aranacak Kelime(ler)


Aranacağı Yer


» Son Eklenen İhaleler
Kategori Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Eklenme Zamanı


» Dosya No İle Ara
(Abonelerimiz İçindir)
Dosya No (Askıdakiler)
/

İrtibat Telefonu
90-312-2270550
Mobil Hat
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks Numarası
90-312-2270553
Sunucumuz SSL Sertifikalıdır.
Visa MasterCard
Sertifikayı Denetle

Türkiye Geneli Tüm Sektörel İhaleler   ( 7/24 Anlık Takip )
Abonemiz olarak 7/24 ihale yayınımızı anlık izleyebilir ve
hergün ücretsiz gönderdiğimiz ihale e-postamızdan faydalanabilirsiniz.


Abonelik için burayı tıklayarak Banka Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Posta Çeki Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Kredi Kartıyla abonelik hesabınızı kendiniz hemen açabilirsiniz.

Sayfa:   1    2    ( 3 )   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
    Geri Git    Aşağı Git
» Akaryakıt İhale Duyuruları
Tüm Akaryakıt ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum madeni yağ ve akaryakıt, kal-yak, LPG, antifiriz, motorin, benzin, kömür, fuel-oil vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yağ İhale Duyuruları
Tüm Yağ ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum madeni yağlar, endüstriyel yağlar, antifiriz vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Kömür İhale Duyuruları
Tüm Kömür ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum kömür alım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yakacak İhale Duyuruları
Tüm Yakacak ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yakacaklar, yakıtlar, LPG, kal-yak, odun, kömür, linyit vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Servis İhale Duyuruları
Tüm Servis ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yolcu servis hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Taşıma İhale Duyuruları
Tüm Taşıma ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum taşımacılık hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Nakliye İhale Duyuruları
Tüm Nakliye ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum eşya nakliye ve kargo hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Gümrükleme İhale Duyuruları
Tüm Gümrükleme ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum gümrükleme işlemleri ve hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Gümrük İhale Duyuruları
Tüm Gümrük ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum gümrük işleri ve hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
    Geri Git    Yukarı Git
Sayfa:   1    2    ( 3 )   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   

Sektörlere Göre Tüm Türkiye İhale İlanları - Tüm Sektörel İhaleler
Sektörlere Göre Türkiye'deki Tüm İhaleleri Burada 7/24 Anlık İzleyebilirsiniz. İnceleyin, Tüm İhale Duyurularını Anında Öğrenin!19 Mart 2018
Pazartesi
Müşteri Hizmetleri
0312-2270550
0532-5451829
» Sık Kullanılanlara Ekle
» Giriş Sayfası Yap
» 
Ana Sayfa  ~  Hakkımızda  ~  Hizmetlerimiz  ~  Gizlilik Politikası  ~  Mesaj Formu  ~  Örnek İhale  ~  Yapılacak İhaleler  ~  İhale Sonuçları  ~  Arşivdeki İhaleler  ~  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  ~  Abonelik Sözleşmesi  ~  Banka Havalesiyle Abonelik  ~  Posta Çekiyle Abonelik  ~  Kredi Kartıyla Abonelik  ~  Kayıt Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleler.Com®
Hacettepe Teknokent Safir Blokları E Blok K:2 N:201 Beytepe, Ankara, Türkiye
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 19.03.2018 01:53:23  Page generated: 0.016 seconds.