Resmi İhaleler
Resmi İhaleler (0312) 2270550   (0532) 5451829
  Site Menü  

 »    Ana Sayfa | Hakkımızda | FARKIMIZ | Hizmetlerimiz | Örnek İhale | İHALELER  RSS  | İhale Sonuçları | Arşivdeki İhaleler | İhale Takvimi | Mesaj Formu
  Abonelik  

 »    Abonelik Ücretleri | Sözleşme | Banka Havalesiyle Başvuru | Posta Çekiyle Başvuru | Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) | Kayıt Yenileme (7/24)

» Login
Kullanıcı Adı

Şifre

» İhale Ara
Kategori Seçiniz

İhale Usulü Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Başlangıç Tarih

Bitiş Tarih

Aranacak Kelime(ler)


Aranacağı Yer


» Son Eklenen İhaleler
Kategori Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Eklenme Zamanı


» Dosya No İle Ara
(Abonelerimiz İçindir)
Dosya No (Askıdakiler)
/

İrtibat Telefonu
90-312-2270550
Mobil Hat
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks Numarası
90-312-2270553
Sunucumuz SSL Sertifikalıdır.
Visa MasterCard
Sertifikayı Denetle

Türkiye Geneli Tüm Sektörel İhaleler   ( 7/24 Anlık Takip )
Abonemiz olarak 7/24 ihale yayınımızı anlık izleyebilir ve
hergün ücretsiz gönderdiğimiz ihale e-postamızdan faydalanabilirsiniz.


Abonelik için burayı tıklayarak Banka Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Posta Çeki Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Kredi Kartıyla abonelik hesabınızı kendiniz hemen açabilirsiniz.

Sayfa:   1    2    3    ( 4 )   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
    Geri Git    Aşağı Git
» İnşaat İhale Duyuruları
Tüm İnşaat ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum inşaat işleri, yol, asfalt, kazı, tesfiye, hafriyat, tadilat, tamirat, onarım vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Onarım İhale Duyuruları
Tüm Onarım ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum onarım tamirat işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Tadilat İhale Duyuruları
Tüm Tadilat ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum tadilat işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Restorasyon İhale Duyuruları
Tüm Restorasyon ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum restorasyon işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Tesisat İhale Duyuruları
Tüm Tesisat ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum tesisat işleri, elektrik su ısıtma soğutma tesisatı vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Hafriyat İhale Duyuruları
Tüm Hafriyat ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum hafriyat işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Altyapı İhale Duyuruları
Tüm Altyapı ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum altyapı işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yol İhale Duyuruları
Tüm Yol ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yol yapım, bakım ve onarım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yapım İhale Duyuruları
Tüm Yapım ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yapım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yıkım İhale Duyuruları
Tüm Yıkım ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yıkım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Sondaj İhale Duyuruları
Tüm Sondaj ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum sondaj işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Toki İhale Duyuruları
Tüm Toki ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). TOKİ Toplu Konut İdaresi konut projeleri ve inşaat yapım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Karayolları İhale Duyuruları
Tüm Karayolları ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum karayolu yapım, bakım ve onarım işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» İnşaat Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm İnşaat Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum inşaat malzemeleri, tesisat malzemeleri, hırdavat, nalburiye, hazır beton, boya, cam vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Tesisat Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Tesisat Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum tesisat malzemeleri, hırdavat, nalburiye, hazır beton, çimento, cam, boya vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
    Geri Git    Yukarı Git
Sayfa:   1    2    3    ( 4 )   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   

Sektörlere Göre Tüm Türkiye İhale İlanları - Tüm Sektörel İhaleler
Sektörlere Göre Türkiye'deki Tüm İhaleleri Burada 7/24 Anlık İzleyebilirsiniz. İnceleyin, Tüm İhale Duyurularını Anında Öğrenin!24 Nisan 2018
Salı
Müşteri Hizmetleri
0312-2270550
0532-5451829
» Sık Kullanılanlara Ekle
» Giriş Sayfası Yap
» 
Ana Sayfa  ~  Hakkımızda  ~  Hizmetlerimiz  ~  Gizlilik Politikası  ~  Mesaj Formu  ~  Örnek İhale  ~  Yapılacak İhaleler  ~  İhale Sonuçları  ~  Arşivdeki İhaleler  ~  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  ~  Abonelik Sözleşmesi  ~  Banka Havalesiyle Abonelik  ~  Posta Çekiyle Abonelik  ~  Kredi Kartıyla Abonelik  ~  Kayıt Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleler.Com®
Hacettepe Teknokent Safir Blokları E Blok K:2 N:201 Beytepe, Ankara, Türkiye
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 24.04.2018 09:40:11  Page generated: 0.015 seconds.