Resmi İhaleler
Resmi İhaleler (0312) 2270550   (0532) 5451829
  Site Menü  

 »    Ana Sayfa | Hakkımızda | FARKIMIZ | Hizmetlerimiz | Örnek İhale | İHALELER  RSS  | İhale Sonuçları | Arşivdeki İhaleler | İhale Takvimi | Mesaj Formu
  Abonelik  

 »    Abonelik Ücretleri | Sözleşme | Banka Havalesiyle Başvuru | Posta Çekiyle Başvuru | Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) | Kayıt Yenileme (7/24)

» Login
Kullanıcı Adı

Şifre

» İhale Ara
Kategori Seçiniz

İhale Usulü Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Başlangıç Tarih

Bitiş Tarih

Aranacak Kelime(ler)


Aranacağı Yer


» Son Eklenen İhaleler
Kategori Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Eklenme Zamanı


» Dosya No İle Ara
(Abonelerimiz İçindir)
Dosya No (Askıdakiler)
/

İrtibat Telefonu
90-312-2270550
Mobil Hat
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks Numarası
90-312-2270553
Sunucumuz SSL Sertifikalıdır.
Visa MasterCard
Sertifikayı Denetle

Türkiye Geneli Tüm Sektörel İhaleler   ( 7/24 Anlık Takip )
Abonemiz olarak 7/24 ihale yayınımızı anlık izleyebilir ve
hergün ücretsiz gönderdiğimiz ihale e-postamızdan faydalanabilirsiniz.


Abonelik için burayı tıklayarak Banka Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Posta Çeki Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Kredi Kartıyla abonelik hesabınızı kendiniz hemen açabilirsiniz.

Sayfa:   1    2    3    4    ( 5 )   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
    Geri Git    Aşağı Git
» Yemek İhale Duyuruları
Tüm Yemek ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yemek işleri, yemek hazırlama hizmetleri ve katering işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Yemek Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Yemek Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum yemek malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Mutfak Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Mutfak Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum mutfak malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Gıda İhale Duyuruları
Tüm Gıda ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum kuru ve yaş gıda, konserveler, et ve balık ürünleri, unlu mamüller vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Konserve İhale Duyuruları
Tüm Konserve ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum konserveler, gıda konservesi, konserve et, konserve balık, sebze konserveleri, meyve konserveleri vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Gıda Ürünleri İhale Duyuruları
Tüm Gıda Ürünleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum gıda ürünleri, dondurulmuş gıda ürünleri, et ve balık ürünleri, unlu gıda ürünleri vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Temizlik İhale Duyuruları
Tüm Temizlik ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum temizlik işleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Temizlik Ürünleri İhale Duyuruları
Tüm Temizlik Ürünleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum temizlik ürünleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Temizlik Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Temizlik Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum temizlik malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Temizlik Hizmetleri İhale Duyuruları
Tüm Temizlik Hizmetleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum temizlik hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
    Geri Git    Yukarı Git
Sayfa:   1    2    3    4    ( 5 )   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   

Sektörlere Göre Tüm Türkiye İhale İlanları - Tüm Sektörel İhaleler
Sektörlere Göre Türkiye'deki Tüm İhaleleri Burada 7/24 Anlık İzleyebilirsiniz. İnceleyin, Tüm İhale Duyurularını Anında Öğrenin!19 Mart 2018
Pazartesi
Müşteri Hizmetleri
0312-2270550
0532-5451829
» Sık Kullanılanlara Ekle
» Giriş Sayfası Yap
» 
Ana Sayfa  ~  Hakkımızda  ~  Hizmetlerimiz  ~  Gizlilik Politikası  ~  Mesaj Formu  ~  Örnek İhale  ~  Yapılacak İhaleler  ~  İhale Sonuçları  ~  Arşivdeki İhaleler  ~  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  ~  Abonelik Sözleşmesi  ~  Banka Havalesiyle Abonelik  ~  Posta Çekiyle Abonelik  ~  Kredi Kartıyla Abonelik  ~  Kayıt Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleler.Com®
Hacettepe Teknokent Safir Blokları E Blok K:2 N:201 Beytepe, Ankara, Türkiye
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 19.03.2018 01:49:40  Page generated: 0.014 seconds.