Resmi İhaleler
Resmi İhaleler (0312) 2270550   (0532) 5451829
  Site Menü  

 »    Ana Sayfa | Hakkımızda | FARKIMIZ | Hizmetlerimiz | Örnek İhale | İHALELER  RSS  | İhale Sonuçları | Arşivdeki İhaleler | İhale Takvimi | Mesaj Formu
  Abonelik  

 »    Abonelik Ücretleri | Sözleşme | Banka Havalesiyle Başvuru | Posta Çekiyle Başvuru | Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) | Kayıt Yenileme (7/24)

» Login
Kullanıcı Adı

Şifre

» İhale Ara
Kategori Seçiniz

İhale Usulü Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Başlangıç Tarih

Bitiş Tarih

Aranacak Kelime(ler)


Aranacağı Yer


» Son Eklenen İhaleler
Kategori Seçiniz

İhale İli Seçiniz

İş İli Seçiniz

Eklenme Zamanı


» Dosya No İle Ara
(Abonelerimiz İçindir)
Dosya No (Askıdakiler)
/

İrtibat Telefonu
90-312-2270550
Mobil Hat
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks Numarası
90-312-2270553
Sunucumuz SSL Sertifikalıdır.
Visa MasterCard
Sertifikayı Denetle

Türkiye Geneli Tüm Sektörel İhaleler   ( 7/24 Anlık Takip )
Abonemiz olarak 7/24 ihale yayınımızı anlık izleyebilir ve
hergün ücretsiz gönderdiğimiz ihale e-postamızdan faydalanabilirsiniz.


Abonelik için burayı tıklayarak Banka Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Posta Çeki Havalesiyle başvurabilirsiniz
veya burayı tıklayarak Kredi Kartıyla abonelik hesabınızı kendiniz hemen açabilirsiniz.

Sayfa:   1    2    3    4    5    ( 6 )   7    8    9    10    11    12    13    14    15   
    Geri Git    Aşağı Git
» Ölçü Kontrol Cihazları İhale Duyuruları
Tüm Ölçü Kontrol Cihazları ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum ölçü kontrol cihazları, ölçüm hizmetleri, ölçü araç ve gereçleri, ölçüm ekipmanları ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Laboratuvar İhale Duyuruları
Tüm Laboratuvar ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum ölçü, kontrol, laboratuvar cihaz ve malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Laboratuvar Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Laboratuvar Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum laboratuvar ölçü kontrol ve sarf malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Sağlık İhale Duyuruları
Tüm Sağlık ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum sağlık malzeme ve hizmetleri, sarf malzemeleri, tıbbi cihazlar, ilaç vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Sağlık Hizmetleri İhale Duyuruları
Tüm Sağlık Hizmetleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum sağlık hizmetleri, tıbbi yardım hizmetleri, sağlık destek hizmetleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Sağlık Malzemeleri İhale Duyuruları
Tüm Sağlık Malzemeleri ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum sağlık malzemeleri, tıbbi sarf malzemeleri, tıbbi araç ve gereçler, tıbbi cihazlar, tahlil, ilaç vs. ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Medikal Cihaz ve Malzeme İhale Duyuruları
Tüm Medikal Cihaz ve Malzeme ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum medikal ürünler ve medikal cihazlar, medikal araç ve gereçler, medikal sarf malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Tıbbi Malzeme ve Hizmet İhale Duyuruları
Tüm Tıbbi Malzeme ve Hizmet ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Bilumum tıbbi hizmetler, tıbbi cihazlar, tıbbi araç gereç ve ekipmanlar, tıbbi sarf malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
» Hastane İhale Duyuruları
Tüm Hastane ihale ilanları (Sektörel kamu ihale duyuruları). Hastane bakım ve tedavi hizmetleri, hastane cihazları, hastane sarf malzemeleri ile ilgili ihaleleri İhale Arama Motoru vasıtasıyla tarih ve şehirlere göre detaylı sorgulayabilirsiniz.
    Geri Git    Yukarı Git
Sayfa:   1    2    3    4    5    ( 6 )   7    8    9    10    11    12    13    14    15   

Sektörlere Göre Tüm Türkiye İhale İlanları - Tüm Sektörel İhaleler
Sektörlere Göre Türkiye'deki Tüm İhaleleri Burada 7/24 Anlık İzleyebilirsiniz. İnceleyin, Tüm İhale Duyurularını Anında Öğrenin!19 Mart 2018
Pazartesi
Müşteri Hizmetleri
0312-2270550
0532-5451829
» Sık Kullanılanlara Ekle
» Giriş Sayfası Yap
» 
Ana Sayfa  ~  Hakkımızda  ~  Hizmetlerimiz  ~  Gizlilik Politikası  ~  Mesaj Formu  ~  Örnek İhale  ~  Yapılacak İhaleler  ~  İhale Sonuçları  ~  Arşivdeki İhaleler  ~  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  ~  Abonelik Sözleşmesi  ~  Banka Havalesiyle Abonelik  ~  Posta Çekiyle Abonelik  ~  Kredi Kartıyla Abonelik  ~  Kayıt Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleler.Com®
Hacettepe Teknokent Safir Blokları E Blok K:2 N:201 Beytepe, Ankara, Türkiye
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 19.03.2018 01:52:29  Page generated: 0.014 seconds.